Czego można się spodziewać po kamerze GoPro Hero 7?

Kamera GoPro Hero 7 najbardziej zaawansowana w historii

Jeszcze tak rozbudowanej pod względem funkcjonalności GoPro Hero nie było na rynku! Nowa kamera GoPro Hero 7 wyposażona jest w szeroki wachlarz przydatnych opcji, które sprawią, że twoje ujęcia będą lepszych niż kiedykolwiek. To GoPro Hero 7 niezależnie od tego, czy będzie wykorzystywane podczas pieszej wędrówki lub brawurowej jeździe na nartach, to pozwoli ci na nagrywanie vlogów. Kamera GoPro 7 zmienia całkowicie sposób uwieczniania fantastycznych momentów z twojego życia. Znajdziesz ją na https://www.gohd.pl/

Wyjątkowość GoPro 7

Zarówno kamera GoPro Hero 7 Black, jak i kamera GoPro Hero 7 Silver oraz kamera GoPro Hero 7 White posiada wytrzymałą obudowę, która może pochwalić się swoją wodoodpornością do dziesięciu metrów. GoPro Hero 7 zawiera też prosty i bardzo czytelny ekran LCD. Tym GoPro Hero możesz sterować za pomocą komend głosowych. Wiele akcesoriów wcześniej przez ciebie używanych jest kompatybilnych z tym najnowszym modelem.

Który model wybrać?

Wahasz się przy wyborze nowego urządzenia do rejestrowania swoich ekstremalnych przejazdów? Kamera GoPro Hero 7 Black posiada szeroką gamę trybów nagrywania, wykonywania zdjęć pojedynczych, zarówno w serii jak i w trybie poklatkowym. Z kolei kamera GoPro Hero 7 White nagrywa w rozdzielczości 4K w prędkości nawet 60 klatek na sekundę! Dzięki temu jeszcze sprawniej nagrasz swoje relacje w niespotykanej jak dotąd jakości.

Nie zawiedzie cię w każdych warunkach

Płynność działania, reagowanie na zmiany warunków oświetleniowych, to wszystko potrafi kamera GoPro Hero 7 Silver. Z jej mocnymi podzespołami będzie bardzo wydajna w twoich rękach. Autorski procesu obrazu GP1 spisuje się rewelacyjnie wraz ze wsparciem dodatkowych 2GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym jest w stanie wykonać zdjęcia w formatach JPEG oraz RAW przy bardzo dobrej rozdzielczości sięgającej 12 megapikseli. Wszystko w jakości Full HD 1080p w 240 klatkach na sekundę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *