Kamera do jazdy konnej

Film z jazdy konnej z całkowicie nowej perspektywy? Kamera GoPro idealnie sprawuje się w kwestii rejestrowania przejazdu w każdej obranej formie. Urządzenie jest wstrząsoodporne, a przy dodatkowym asortymencie będzie w stanie nagrać relację z konnej przejażdżki z perspektywy jeźdźca lub wierzchowca!

GoPro łatwe w użyciu dżokeja

Kamera do jazdy konnej nie stanowi żadnego utrudnienia podczas jazdy dla nawet mniej doświadczonego jeźdźca. Urządzenie nagrywa obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD, a do tego jest wytrzymałe, wodoodporne. Jest bardzo lekka, dzięki czemu przy szerokim dostępnym asortymencie do mocowania nie będzie przeszkadzała podczas jazdy. Jej wytrzymała obudowa nie zawiedzie cię nawet przy najszybszym galopie.

Zainwestuj w dodatkowe akcesoria

Gdzie możesz przymocować GoPro? Praktycznie w każdym miejscu. Kamera do jazdy konnej może być przymocowana na kasku lub toczku. Poza tym wraz z pilotem do GoPro będzie można sterować nią bez użycia rąk. Łatwa w obsłudze pozwoli na osiągnięcie całkowicie nowej perspektywy relacji z twojego przejazdu. Z pojemną kartą pamięci i wytrzymałymi akumulatorami stanie się nieodłącznym elementem konnej przejażdżki.

Bezinwazyjna dla zwierzęcia

Twój koń nie będzie odczuwał żadnego dyskomfortu z powodu uruchomionej kamery GoPro. Tak jak wcześniej zostało wspomniane, jest bardzo lekka, a do tego podczas działania jest niesłyszalna. Dzięki temu za pomocą specjalnych pasów możesz ją uruchomić nawet na głowie konia. Nagranie wideo z perspektywy dosiadanego wierzchowca? Znajomi będą pękać z zazdrości oglądając zarejestrowane filmy!

Idealny materiał instruktażowy

Kamera GoPro to nie tylko możliwość uwiecznienia pięknych obrazów podczas przejażdżki konnej, ale także nagranie filmu instruktażowego dla początkujących jeźdźców. Relacja z całkowicie nowej perspektywy będzie w stanie jeszcze bardziej przybliżyć technikę jazdy oraz wczuć się w jej realia. W pewien sposób nawet przed założeniem siodła będziemy mogli udzielić pierwszej lekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *