Którą kamerę GoPro wybrać? Krótki przewodnik po modelach i ich możliwościach

Mała, ale wydajna – kamera GoPro Hero 5 Black

Jej gabaryt cię zaskoczy, otóż kamera GoPro Hero nie należy do dużych. Jest prosta w obsłudze, nagrywa filmy w jakości 4K oraz można sterować nią za pośrednictwem głosu. Kamera GoPro Hero 5 Black posiada bardzo dobrą płynną stabilizację obrazu, jest wodoodporna i pozwoli zachować ci każdą szczególną chwile z życia. Taka kamera GoPro Hero jest na każdą kieszeń, więc jeśli zaczynasz „raczkować” w realizacji swoich własnych filmów to kamera GoPro Hero 5 Black jest wystarczalna.

Kamera GoPro Hero 5 Session – rozbudowana z większymi możliwościami

Ten model to ukłon producenta w stronę użytkowników dotychczasowych kamer sportowych. Kamera GoPro Hero 5 Session to ulepszona wersja, posiadająca wiele dodatkowych funkcjonalności. Umożliwi ci automatyczne przesyłanie materiałów filmowych na indywidualne konto GoPro Plus w chmurze. Dzięki temu kamera GoPro Hero 5 Session zapewni ci bardzo łatwy dostęp na smartfonie do swoich nagranych materiałów.

Najszybsza na rynku – kamera GoPro Hero 6 Black

Pozwoli ci na uwiecznienie historii zdalnie na twoim smartfonie. Dzięki niesamowicie szybkiemu procesorowi obrazu GP1 kamera GoPro Hero 6 Black podobnie jak kamera GoPro Hero Session zagwarantuje ci system stabilizacji obrazu, a także dwukrotnie większą wydajność. Kamera GoPro Hero 6 Black jest wytrzymała, wodoszczelna. Podzielisz się swoimi przeżyciami z innymi.

Najnowsze dziecko – kamera GoPro Hero 7

Czym jest HyperSmooth? Kamera GoPro 7 Black ma ją w standardzie, ale jest także dostępna w wariantach takich jak kamera GoPro 7 Silver czy kamera GoPro 7 White. Producent gwarantuje, że kamera GoPro Hero 7 jest lepsza niż kamera GoPro Hero Session. To za sprawą inteligentnego nagrywania i odpornej obudowy. Bez różnicy, czy zakupisz model kamera GoPro Silver czy kamera Go Pro White, bo otrzymasz, to czego oczekujesz. Warto zaznaczyć, że kamera GoPro Hero 7 Black jest najbardziej zaawansowana. Bez użycia gimbala, kamera GoPro Hero 7 zarejestruje wspaniałe ujęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *