Rodzaje uchwytów do kamery GoPro

Uchwyt GoPro, który cię nie zawiedzie

Użytkujesz GoPro i zależy ci na płynnym obrazie? Musisz wyposażyć się w uchwyt GoPro. Wygodne trzymanie kamery w ręku zapewni ci wyższą jakość twoich nagrań. Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów tego akcesorium. Uchwyt obrotowy GoPro czy uchwyt pływający GoPro to tylko dwa z wielu dostępnych w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Uchwyty GoPro warto dopasować do swoich potrzeb. Dla bardziej zaawansowanych gimbal, dla początkujących lepszym rozwiązaniem będzie ramię teleskopowe. Znajdziesz je np. na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Uchwyt do kamery GoPro do zadań specjalnych

Producenci nie próżnują w rozwiązaniach dotyczących zakresu używania kamer sportowych. Uchwyt do kamery GoPro można zamontować praktycznie w każdym miejscu. Idealnym na to dowodem jest uchwyt GoPro na kierownicę. Stąd też ujęcia z samochodu czy motocyklu będą jeszcze ciekawsze. Dodatkowo te uchwyty GoPro wyposażone są w pionową lub poziomą poprzeczkę, co daje ci pewność, że nawet przy największych wstrząsach twój sprzęt będzie bezpieczny.

Pełna wygoda i automatyzm

Wielu użytkowników kamer sportowych chwali sobie uchwyt obrotowy GoPro, czyli gimbal. Jego ramiona zostały tak zaprojektowane, aby nie zasłaniały obrazu. Wyposażony on jest w wydajniejsze akumulatory, dzięki czemu możesz używać swojego sprzętu nawet do dwunastu godzin bez ładowania! Taki uchwyt do GoPro zapewnia płynność ujęć bez drgań, które zakłócałyby obraz. Ta szybsza reakcja na wstrząsy będzie zauważalna przez ciebie niemal natychmiast.

Uchwyt dla pływaków

Uchwyt do GoPro przeznaczony jest do wodoodpornych kamer. Dzięki niemu stworzysz swoistą pływającą bojkę. Ten uchwyt GoPro jest wypornościowy, utrzyma każdy sprzęt na powierzchni wody. Nawet w momencie, kiedy twoja kamerka sportowa zostanie upuszczona do wody, to uchwyt pływający GoPro zabezpieczy ją przed podtopieniem. Tego rodzaju uchwyt do kamery GoPro jest droższy, ale pozwala na uzyskanie profesjonalnych ujęć podczas twoich zmagań w wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *