Wyciśnij więcej ze swojej kamery GoPro

Jeśli często korzystasz ze swojej kamery sportowej, to zauważysz, że potrzebujesz kilku usprawnień, aby móc wycisnąć z niej prawdziwe maksimum możliwości. Warto pomyśleć o specjalnych akcesoriach, które pasują do wszystkich generacji GoPro. Najwyższa pora pomyśleć o kijku do GoPro, pilocie oraz dostępnych na rynku mocowaniach.

Kijek do GoPro, który zapewni pożądane kadry

W celu usprawnienia swojej kamery sportowej możesz zakupić kijek do GoPro. Najczęściej to aluminiowy wysięgnik teleskopowy, który po rozłożeniu sięga długości nawet 100 cm. Daje ci to więcej możliwości stworzenia ciekawych ujęć oraz wykorzystanie tego dodatku jako statywu. Bardzo często przydaje się do tworzenia selfie, a poza tym w wersji elektronicznej kijek do GoPro, jako gimbal w sposób automatyczny pozwoli ci na sterowanie kamerą.

Pilot do GoPro pozwoli ci na kontrolę kamery na odległość

Od wersji Hero 4 możesz skorzystać z funkcjonalności jakie daje ci pilot do GoPro. To pełna kontrola nad działaniem kamery sportowej. Posiada wbudowany wyświetlacz cyfrowy, zdublowany z urządzenia, którym steruje. Pilot do GoPro pozwala na zmianę ustawień, włączanie oraz wyłączanie kamery, a także wykonywanie nagrań wideo oraz robienie zdjęć. Dodatkowo jest wodoszczelny do 10 metrów. W zestawie często dołączony jest pasek na nadgarstek.

Bogata oferta mocowań do GoPro

Akcesoria pełniące funkcję mocowania do GoPro są niezwykle przydatne w momencie, kiedy chcesz przytwierdzić swoją kamerę sportową do powierzchni płaskich lub zakrzywionych. Mocowanie GoPro to szeroki zakres zastosowań, dzięki któremu zapewnisz sobie wysoką jakość wykonania swoich wideo. To one sprawią, że będziesz mógł uzyskać oryginalną perspektywę.

Przydatne i regulowane

Dzięki niewielkiej wadze pozwoli na ustawienie twojego GoPro niemal w każdym miejscu. Mocowania do GoPro przydadzą ci się podczas rejestracji twojej jazdy na rowerze, na nartach czy też, gdy uprawiasz sport wodny. Mocowanie GoPro może przybrać postać pasów, które pozwolą ci na przytwierdzenie urządzenia do głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *